niedziela, 5 sierpnia 2012

Diorama z umarlakami - 2/3 gotowe

Prace nad moją pierwszą dioramą trwają i tak naprawdę są już na ukończeniu. W tej chwili mogę Wam pokazać gotową scenę oraz umarlaki. Bohater/owie "dobra" dopiero się na niej pojawią.

Praca nad tym projektem dostarcza mi niesamowitej frajdy. Bardzo podoba mi się to budowanie i cały efekt jaki powoli tutaj uzyskuję.

Teraz już chyba można zobaczyć co dzieje się na dioramce. Na górze pokonany już (ciekawe na jak długo) szkielet, a na dole kolejne dwa szykują się do walki. Jako że nie widać na razie całości, więcej historii nie zdradzam, ale możecie snuć domysły. Szczególnie dotyczące kwestii, kto będzie się bronił przed umarlakami. Powiem tylko że nie nic z GW.

Pewnie i tak już przewinęliście do zdjęć, więc co ja się tu będę rozwodził... Zapraszam do oglądania i jak macie jakieś uwagi/pytanie do walcie śmiało.


Pozdrawiam,
red_gobbo

1 komentarz:

  1. Słoje drewna na tych schodach są niesamowite, tak sobie pomyślałem, że na żywca są przyklejone i machnięte tylko lakierem jak mój parkiet, ale w części pierwszej tego projektu wyraźnie były w czarnym podkładzie. Efekt fajny, no i dioramka z pomysłem i taka fajnie dynamiczna, chłopaki naprawdę gdzieś idą.

    pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń