sobota, 2 lutego 2013

Death Company finished!


W końcu zebrałem się do tego postu i mogę wam przedstawić moje ostatnie dzieło. Miałem go napisać na wyjeździe firmowym, ale ilość pracy mnie przytłoczyła. Ale nie przyszliście tu czytać o moich problemach, tylko oglądać fotki. Zapraszam.

At last, I have come around to this post and I can show you my latest creation. I intended to write this one on a work trip, but the amount of work overhelmed me. But you have not come here to read about my problems but to watch some photos. Enjoy.


Jestem bardzo zadowolony z końcowego efektu, ale nie ma się co nad nim rozpisywać. Modele z taką ilością detali praktycznie malują się same, ale trwa to o wiele dłużej.

I am very satisfied with the final result but there is really not much to write about here. Miniatures with such amount of detail practically paint themselves, however it takes ages to finish them.
Tak, to do tego oddziału trafi właściwy Lemartes. Ponieważ był malowany równocześnie, nie ma możliwości, żeby nie pasował do reszty. Zresztą sprawdźcie sami i komentujcie.


Yes, this is the squad which the real Lemartes will be joining.  Because he was painted simultanously, there is no chance for him not to fit into his team. Look it up yourselves and comment.Pozdrawiam | Best regards,
red_gobbo

6 komentarzy:

 1. Przyznam że czekałem na ukończenie tego oddziału :) prezentuje się wyśmienicie!

  Mam do Ciebie pytanie - czym i jak fotografujesz, że łapie ci ostrość na tak szerokiej perspektywie modeli. Mi zawsze skrajne figurki na zdjęciu wychodzą nieostre :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Od jakiegoś czasu śledzę Twoje posty i muszę przyznać, że Twoi Blood Angels wyglądają zawodowo ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Miło mi to wszystko słyszeć :) Widać, że warto się starać, dziękuję za dobre słowa (konstruktywna krytyka też zawsze mile widziana).

  Co do sprzętu i fotografii, to nie jestem jakimś ekspertem, ale widzę że nawet bez większej znajomości aparat ma znaczenie. Moje foty cykam Nikon D5000 z lufką 18-55mm

  OdpowiedzUsuń
 4. Zdjęcia masz ostre "jak obraz w HD" ;) Zdradzisz skąd wziąłeś takie fajne tło?

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak zwykle- Perfekcja!

  OdpowiedzUsuń