poniedziałek, 11 listopada 2013

And the Winner is... [and some insight into the givaway]

Tak, mamy już Zwycięzcę! Na wstępie chciałbym podziękować wszystkim za udział w zabawie. Rozciągnęła się ona co prawda w czasie, ale już wiem, że kolejne muszę robić bardziej skondensowane.

Yes, we have a Winner. I would like to thank all of you for participating in the fun. It has been a little too stretched in time, but now I know to make another one more condensed.

Tak, nie przesłyszeliście się, formuła się sprawdziła. Co jakiś czas (przy przekraczaniu kolejnych kamieni milowych) będę organizował konkurs, przekazując coś swojego Wam.

Yes, you have read me right. The formula has been verified and proved to be succesful (at least for my liking). From time to time I will continue it, while aproaching or passing another milestones.


Dla tych zainteresowanych z braci bloggerskiej: dzięki akcji udało mi się zwiększyć liczbę subskrybcji bloga o ok. 60% (skok duży, bo było Was początkowo niewiele, ale działa na ukrytych podglądaczy, hihi), a lubiących stronę na FB o ok 50%. Pewnie nie cały ten wzrost można przypisać samemu konkursowi, ale mam wrażenie że większość. Tak więc zachęcam do takich eksperymentów, także dlatego że sam jestem łasy na Wasze rozdawajki!

For all the interested bloggers: thanks to this small experiment I have managed to get about 60% increase in Subscribers and about 50% increase in FB fanpage likes. I know that this jump is prboably because the initial numbers were low, but hey! this is what I wanted to get. Many undercover lurkers came out of their closets :) Probably not all of the increase was achived due to the givaway, but I think it was the vast majority. So I enclurage such actions, also because I would like to have a chance for grabbing something from you too!Ale ale. Ja tu gadu gadu, a nie ma jeszcze nic o zwycięzcy. Wszystkich zebranych przeze mnie "kuponów" było 108 (z bloga, komentarzy i fejsa), a wygrał:

OK, OK. So much talking and no winner. I have gathered 108 raffles (subscribers, comments and likes) and the Winner is:


Serdeczne gratulacje! | Congratulations!

Pozdrawiam | Best regards,
red_gobbo

1 komentarz: