sobota, 13 października 2012

Blood Angels Tacticals - final WIP

To już prawie koniec prac nad oddziałem Krwawych Aniołów. Pozostało jeszcze tylko dodać trawkę i zrobić dobre zdjęcia. Czekam na aparat i niebawem wrzucę. W międzyczasie, sprawdźcie jak sobie poradziłem.

It is almost the final stage of works on Blood Angels Squad. All it is left to do is to add some flock and make decent pictures of them. I am just waiting for a camera and will post more soon. In the meantime, check how it was done.

Prace posuwały się mozolnie, ale do przodu. Generalnie próbowałem ogarnąć lenistwo i spędzać nad modelami nawet najktrótszy czas, ale co wieczór. Pomyślcie sobie, że nawet te pół godziny dziennie, to w skali tygodnia więcej niż jedno dłuższe wieczorne posiedzenie. Gdy nie ma czasu, nawet tyle to dużo.

The work was slow, but purpouseful. Generally, I tried to take over my lazyness and dedicate at least some time each evening. Even half an hour every day makes up for quite some time, if you take whole busy week into consideration. When the time is scarse, even that little can be a lot.
Aby wspomóc wieczorne prace, szczególnie w zbliżającym się okresie (Nadciąga zima!), postanowiłem zakupić prawdziwą lampę. Oczywiście namówił mnie Arbal i to jego winię za nadszarpnięty budżet ;) Ale sprzęt jest revelacyjny. Zdecydowanie (też) polecam.

 To boost the evening works, especially in the coming times (Winter is coming!), I have decided to buy a real lamp. Of course I was convinienced by Arbal and I blame him for my budget shortages ;) The lamp is totally awsome. I truely recommand it (too).

Lampa dominuje nad biurkiem | Lamp dominates the workspace


Zacząłem również prace na resztą Krwawych Aniołów. Poniżej widzicie, że maluję wspólne elementy również dla Death Company. To trochę jak praca przy taśmie w fabryce. Ale przynajmniej kolory będą się zgadzać przy podstawce i detalach (oczy, purity seals).

I Have also started work on some of the other Blood Angels models. You can see some work done on Death Company. It is a little like factory line work. But at least the colors will match amoung the army with bases and details (eyes, purity seals).A oto moja recepta na pieczęcie | Here is my seal receipt

Oraz na oczy | And for the eyes

Na końcu broń plazmowa | Finally, the plasma guns
Pozdrawiam | Best regards,
red_gobbo


P.S.
Odzew odnośnie modelu do rozdania jest już dobry. Ale może być lepszy :) Zaproście więc znajomych do zapisania się do bloga, a sami zapisujcie się komentarzami do posta na dodatkowe bilety do losowania (obserwowanie bloga = 1 bilet, komentarze do posta = 1 bilet niezależnie od ilości komentarzy).

Feedback regarding the giveaway model is already good. But it can be always better :) Please ask your friends to follow my blog and you should comment the post to enroll for the bonus draw (watching the blog = 1 raffle ticket, any number of comments = 1 bonus ticket).

W każdym razie, zacząłem już nad nim pracę. Na tę chwilę model jest spodkładowany i ma zrobioną podstawkę. Będzie to też pierwszy model, który otrzyma ode mnie piedestał.

Anyway, I have started to work on it. The model is all primed up and has the base. I am also going to give it some kind of plinth for the first time.
 

Zgadniecie z czego jest zrobiony? | Will you guess what it is made of?

3 komentarze:

 1. Nie mam pojęcia z czego są zrobione podstawki:D

  OdpowiedzUsuń
 2. Wygląda jak zatyczka/zakrętka (nie wiem jak to nazwać :P ) od spreju :)?

  OdpowiedzUsuń
 3. Kiedy rozwiązanie tego konkursu???? Albo jakiś nowy wpis:C Czemu nic się nie dzieje??? Czekam na COŚ:D
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń