czwartek, 20 września 2012

Blood Angels Vengeance WIP

Może nie za duży postęp, ale zawsze coś. Przede wszystkim zrobiłem (prawie) wszystkie złote elementy. Zrobione były alkoholową farbą Red Gold serii Vallejo Liquid Gold. Czeka je jeszcze poprawka Rich Gold.

It may not be a big progress, but it's allways better than none. Mostly all the gold parts have their Red Gold from Vallejo Liquid Gold layer. They are still waiting for some Rich Gold highlights.

Pure Red z Army Paintera bardzo dobrze podkreśla się Blazing Orange GW. To pracochłonne krawędziowanie na szczęście już za mną. Cieniowanie zrobione było Soft Tone również z AP. Jest to bardzo dobre zastępstwo Gryphone Sephia Wash. No i bardzo przydaje się to, że AP w sprayu oraz w buteleczce to 100% ten sam kolor. Łatwo można poprawić błędy. Teraz pozostały głównie detale i bibeloty. No i ten złoty.

Pure Red from Army Painter range is easyli highlited by GW Blazing Orange. This time consuming edging is fortuantely all done now. The shades on red was made by AP Soft Tone. It is a very good replacement for Gryphone Sephia Wash. It is also very convenient that the AP spray and its bottle counterpart is 100% the same color. It's so easy to remake the mistakes. Now what is left to do is just some bits and bobs. And the gold.Ponieważ próbuję malować w każdym możliwym momencie, spakowałem chłopaków i ruszyłem na gościnne występy. Malowanie odbyło się w Centrum Gier Strategia - zaprzyjaźnionym sklepie z grami na łódzkiej Retkinii (Maratońska 24/32 hala 2 boks 42). To właśnie tam zaopatruję się w moje modele oraz planszówki. Zdecydowanie polecam chociaż rozejrzeć się tam, gdyż wybór modeli jest przeogromny i nie sprowadza się tylko do produktów Generalnego Wydawcy (których jest i tak cała masa). No i w zasadzie każdą rzecz można sprowadzić.

Because I am trying to paint in every place possible I packed the boys and went for some guest painting session. It took place in Strategia Centrum Gier - friendly gaming shop at Łódź's Retkinia. This is the place where I buy all my models and some boardgames as well.

 

Malowanie przy miłej pogawędce jest jeszcze przyjemniejsze!

Painting accompanied by a friendly chat is even more pleasant!


Obecny stan gotowości | Current state
Pozdrawiam | Best regards,
red_gobbo


P.S.
Odzew odnośnie modelu do rozdania rośnie, ale wciąż czekam na większe wsparcie. Zaproście więc znajomych do zapisania się do bloga, a sami zapisujcie się komentarzami do posta na dodatkowe bilety do losowania (obserwowanie bloga = 1 bilet, komentarze do posta = 1 bilet niezależnie od ilości komentarzy).

Feedback regarding the giveaway model is groving, but am still waiting for more. Please ask your friends to follow my blog and you should comment the post to enroll for the bonus draw (watching the blog = 1 raffle ticket, any number of comments = 1 bonus ticket).

3 komentarze:

  1. Piękne modele...Aż miło popatrzeć:D Wiele inspiracji. Kolory świetne:D

    OdpowiedzUsuń
  2. Ciesze sie że wprowadziłeś drugi kolor. Posty wyglądają czytelniej :D

    OdpowiedzUsuń
  3. Bardzo miło spędzony czas. Zapraszam ponownie na malowanie jak znajdziesz chwilę czasu.

    OdpowiedzUsuń