piątek, 30 sierpnia 2013

red_gobbo's cave redone!

Ostatnio pojawił sie u mnie problem z którego tak naprawdę można się tylko cieszyć. Skończyło mi się miejsce na modele. I po raz pierwszy w życiu chodzi tu o pomalowane modele :)

Lately a problem occurred in my mancave. A problem that one should be nothing but happy. I have run out of space for models. But for the first time in my life it was for the painted ones :)

poniedziałek, 26 sierpnia 2013

GIANT finally present at red_gobbo's collection!

Udało się. Udało! Model chciałem kupić od momentu w którym się pojawił. Potem długo wstrzymywałem się ze strachu (w końcu powoduje on Strach, nie?) przed malowaniem tej bestii. Ale w końcu się przemogłem.

I made it! Finally! This model was on top of my wishlist from the moment it was launched! For a long time I have been hesitating because of fear (it causes Fear, doesn't it?) to pain this monstrosity. But finally I have overcame it!

poniedziałek, 19 sierpnia 2013

Warhammer Fantasy Scenery - Fences

Jak to mogliście zaobserwować na focie z posta o goblińskich łucznikach, wzbogaciłem swoją kolekcję o zestaw płotków. Jest to miłe uzupełnienie kolekcji i gdy kiedykolwiek zagram w Młotka, zabiorę je ze sobą na stół.

As you could probably noticed on a photo from goblin archers post, I have added some fences to my figure collection. Should I ever play Battle, I will take them to the tabletop.

piątek, 16 sierpnia 2013

Night Goblins Marksmen :) READY!

Udało mi się skończyć tę hordę goblińskich łuczników o której pisałem wcześniej. Nie było łatwo, ale w końcu się udało.

I have managed to finish the goblin horde that I has been writing about earlier

wtorek, 6 sierpnia 2013

What's up with red_gobbo?

No właśnie - co u red_gobbo? Czy wciąż maluje? Bo że nie bloguje to widać... Ale czy aby na pewno? ;)

Exactly - what's up with red_gobbo? Is he still painting? Because we can all see that he is not blogging. Or is he? ;)