niedziela, 10 czerwca 2012

Orc Boyz Big 'Unz

A jednak żyję. Długa przerwa, ale i nie całkiem figurkowo zmarnowana. Bo do kolekcji doszło 25 modeli! Cały oddział Chopaków z włóczniami i tarczami.

Początkowo ruszyłem z kopyta, ale zapał ostygł w trakcie. Nowe życie w malowanie tchnął pomysł by poeksperymentować - rogi malowane wg. 'Eavy Metal Masterclass. Sprawdźcie jak wyszło.

Trochę to trwało, bo 25 modeli to jednak sporo. Tak to np. wyglądało podczas wykończania podstawek:


Ale koniec końców zebrałem się w sobie i dokończyłem oddział (oraz foty). Trochę ich będzie, ale w końcu na nie się wyczekaliście.

Mój ulubiony kadr - będzie z tego jakaś okładka kiedyśKibole idą na EURO ;)Modele bardzo dobrze się "rankują"


Niebieskie foty są jeszcze do poprawyTak to teraz wygląda na półce - miejsce się kończy...
No właśnie, miejsca już niedużo więc coś trzeba wybrać na kolejny projekt. Ostatnio prosiłem o Waszą pomoc, pomożecie w wyborze co dalej?


Pozdrawiam,
red_gobbo

7 komentarzy:

 1. Hej!

  Ja bym widział teraz coś do W40k :)) Szósta edycja się zbliża wielkimi krokami. Może byśmy zrobili jakiś "czelendż" Gobbo? Co Ty na to? W razie czego czekam na maila. Odnośnie pomalowanych Orków - jak zwykle bardzo solidna robota. Sam niedawno dłubałem w takiej samej jednostce :> Pozdrówka!

  Fenris

  OdpowiedzUsuń
 2. EXTRA! Ja maluję swoje elfy:D. Twoje orki są super!

  OdpowiedzUsuń
 3. orki klasa ;P

  Co do porady - z modelarskiego punktu widzenia - ja chcę trolle!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Trolle to pradawne metale. Hmmm... aż je sobie wypakuję z pudła i pooglądam troszkę =] Na pewno będą niebawem fanatycy (niezbędna dokładka do nocników) no i plastikowy szaman! Już zamówiony!!

  Fenris: Co do czelendża, to jak najbardziej jestem na tak! Mam mało wymalowane i na pewno chciałbym trukka opędzlować (albo dwa). Albo jakąś puchę dużą lub kolejne małe. Bo od chłopaków wolałbym odpocząć. Czekam na wyzwanie. I może być publicznie, bo 1. będzie większa motywacja (albo najwyżej usunę komentarz ;) i 2. może się ktoś podłączy! To jak?

  OdpowiedzUsuń
 5. Kiedy będą nowe posty???;D

  OdpowiedzUsuń
 6. Spodziewaj się wyzwania w najbliższy weekend :D Ciekawe czy podejmiesz i wykonasz :>>>>>>>>

  OdpowiedzUsuń
 7. Podjąć - podejmę. Oby tylko uczciwe, wyczuwam falstart? No i od razu zacznę się tłumaczyć, że niedzielę mam 100% zajętą.

  OdpowiedzUsuń