sobota, 31 grudnia 2011

Bad Moonz Shootaz - na wystrzałowy Nowy Rok 2012!

I jeszcze rzutem na taśmę, aby podratować koszmarne statystyki - ostatni wpis w tym roku!

W przerwie świątecznej udało mi się upaćkać jeszcze tą grupkę ciamajd, więc trzeba ich zaliczyć do tegorocznego targetu. Jako że to zamknięcie jakiegoś okresu, będzie też małe podsumowanie i naiwne postanowienia noworoczne ;)


Jeżeli ktoś tylko kliknął, by zobaczyć nowo zwerbowanych Chopakuff, oto oni w całej krasie:

Drobne konwersje i freehandy

Zrezygnowałem z brązu jako elementu ubrania (dodam szary)

W 2011 wymalowałem mniej modeli niż rok wcześniej (tak o połowę mniej), było też o połowę mniej wpisów... Nie znaczy to jednak, że kupiłem o połowę mniej modeli. Co to to nie ;) Oby tylko przełożyło się to na pomalowane modele w przyszłym roku!

Z tego co widzę, nasze rodzime, braterskie blogi figurkowe też dobrze się trzymają, ciągle rozwijają swój potencjał i dostarczają inspiracji i motywacji! A o to przecież chodzi. Staram się również Was dopingować rzucając komentarzami ;)

Rośnie mi grono stałych gości, a licznik odwiedzin zbliża się do 30 000 :) za co wszystkim Wam gorąco dziękuję. W przyszłym roku trzeba będzie wykombinować jakiś konkursik, aby ci cisi obserwatorzy się ujawnili (nagrody już się zbierają). No i trzeba będzie coś zrobić, gdy przekroczymy 40 000 odsłon :) Ale do tego czasu:

TRZYMAJCIE SIĘ MOCNO PĘDZLI I KLAWIATUR! 
DUŻO ZDROWIA I RADOŚCI Z TWORZENIA W 2012!!

Pozdrawiam,
red_gobbo

P.S.
W międzyczasie dorzuciłem linka do mojej galerii na coolmini (na dole prawego marginesu), ot tak, jakbyście mieli ochotę...

6 komentarzy:

 1. Nie przejmuj się, że wpisów mało - u nas też bilans jest na 10 wpisów mniej niż w 2010 - ale liczy się jakość, nie ilość i tego się trzymajmy :)

  Orkowie fajni, chociaż fotki trochę nieostre. Podziwiam, że dajesz radę z tą armią, moi Bad Moonz śpią smacznie w wypraskach ;/

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdjęcia, wpis robiony na szybko, więc przepraszam za nieostrość. Będą jeszcze kolejne foty tych Chopakuff, bo w sumie ma ich być tuzin. Więc załapią się na zdjęcie grupowe jeszcze :)

  Bardziej niż ilość martwi mnie to, że brak mi 4 miesięcy w ogóle (dwie przerwy po dwa). I tego postaram się z całej siły uniknąć w przyszłym roku! No i pomalować więcej modeli.

  Jakie wyzwanie przyjąć sobie na rok kolejny? Skoro nie udało się pobić liczby modeli pomalowanych w 2010?

  OdpowiedzUsuń
 3. Też mieliśmy przerwę 2 miesiące w tym roku :) Wypadek losowy, w końcu blog to nie życie, są czasem ważniejsze sprawy. Najważniejsze, żeby życie układało się na tyle dobrze, byśmy wszyscy mieli czas na hobby :)
  I tego Ci życzymy w 2012 :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Chopaki rzondzom :-) Szczęśliwego figurkowania w Nowym Roku

  OdpowiedzUsuń
 5. Link do Coolmini otwiera stronę główną a nie prowadzi do Twojej galerii

  OdpowiedzUsuń
 6. Teraz powinno śmigać. Proszę o weryfikację :)

  OdpowiedzUsuń